Yhteystiedot

 

Toimitusjohtaja, laskutus ja myynti

Juha Raitanen

juha.raitanen@somersora.com

040 5235245


Hallituksen puheenjohtaja, korjaamo ja seulonta

Olli Raitanen

olli.raitanen@somersora.com

040 5235244


Työpäällikkö, tarjoukset

Mika Vaittinen

mika.vaittinen@somersora.com

040 1240550


Työnjohtaja, murskan syöttö ja rikotus

Timo Stocklin

timo.stocklin@somersora.com

0400 138424


Työnjohtaja, maanrakennus

Mikko Ruohonen

mikko.ruohonen@somersora.com

0400 770257


Työnjohtaja, maanrakennus ja mittaus

Heikki Karppinen

heikki.karppinen@somersora.com

0400 256984


Työmaapäällikkö, louhinta ja tarjoukset

Juhani Louramo

juhani.louramo@somersora.com

045 3591949